Автоматизація кліматичного обладнання

Автоматизація устаткування

Процес експлуатації вентиляції в промислових приміщеннях можна значно спростити, встановивши автоматику, що управляє. Управляти нею можна в ручному, або автономному режимі. При необхідності, можна комбінувати ці режими, наприклад, упродовж певного періоду система працюватиме дистанційно, а потім з венткамер і так далі. Залежно від пори року, алгоритми роботи вентиляційного устаткування міняються.

Повний контроль

 • Коли система функціонує в автономному режимі, здійснюється управління електродвигунів припливно-витяжної системи, а також приводами повітряних заслінок, що дозволяє захистити від замерзання нагрівачі повітря, а також підігрівати їх при необхідності.
 • Під час подання припливного повітря, вимір температури відбувається завдяки датчикам, встановленим в повітропроводі. Автоматизація дає можливість контролювати ці параметри, щоб вони відповідали вимогам. Це можливо тому, що на клапан впливає виконавчий механізм, який встановлений в контурі теплоносія. Відразу після того, як включається вентилятор, автоматично починає працювати вся система.
 • Залежно від теплопроизводительности повітрянагрівача, на який впливає клапан теплоносія, контролюються температурні параметри.
 • Якщо система виходить з ладу, або мають місце невеликі поломки, аварійний сигнал спрацьовує автоматично.
 • За наявності проблем з вентилятором, система відключається і починає знову працювати тільки після відновлення електроживлення і усунення поломки.
  Пожежна сигналізація теж відключає вентиляційну систему автоматично, оскільки спрацьовують автоматичні реле, що управляють.
 • Якщо в приміщенні спостерігається значне збільшення концентрації токсичних речовин, припливно-витяжна система починає працювати, автоматично передавши сигнал про це охороні або в диспетчерську службу.
  Є можливість контролювати температуру згідно з датчиком в зонах воріт, де є присутніми повітряно-теплові завіси. Коли ворота відкриваються, вентилятор починає працювати, а до калорифера подається теплоносій. Відключається повітрянно-теплова завіса автоматично через 30-40 секунд після того, як закриються ворота. Ця система може функціонувати навіть в тих випадках, коли температурні показники в стулці воріт знижуються нижче встановлених.
 • Фахівці компанії “Кливента” надають послуги з диспетчеризації і автоматизації, а також багато інших. Багаторічний досвід наших фахівців дозволяє якісно виконувати роботу по проектуванню, установці і технічному обслуговуванню кліматичного устаткування для приміщень різного типу, незалежно від їх особливостей.