Монтаж автоматики вентиляції і систем кондиціонування

Автоматика дозволяє значно спростити процес контролю очищення повітря в приміщенні чи будівлі. Головним елементом системи автоматики є щит, за допомогою якого і здійснюється контроль.

Залежно від розміру об’єкта і складності обладнання, підбирається необхідна автоматика для вентиляції . Наприклад, для автоматизації промислової вентиляції використовуються елементи автоматики. Вони дозволяють контролювати забрудненість фільтрів, температуру тощо, тобто, стежити за найменшими змінами в системі вентиляції. Головними елементами є датчики тиску, температури, а також Гідростат і термостати.

Щоб все обладнання функціонувало належний чином, монтаж автоматики вентиляції повинні виконувати виключно фахівці.

Інженери нашої компанії готові виконати всі роботи, пов’язані з підбором обладнання та подальшому його монтажем. Після того, як клієнт звертається до нас за допомогою, інженери виїжджають на об’єкт, оглядають його і, з урахуванням всіх нюансів, працюють над складанням технічного проекту.

Після того, як буде підібрано необхідне обладнання, фахівці компанії замовляють його і доставляють на об’єкт. Далі здійснюється його установка, монтуються датчики і контролери. Коли всі етапи установки завершені, обладнання запускають і тестують.

Наші фахівці навчають роботі з системою автоматики, розповідають про періодичність обслуговування обладнання.

Наша команда працює в цій сфері досить довго. Тому ми надає виключно якісні послуги, що стосуються кліматичного обладнання, його обслуговування і ремонту будь-якої складності. Довіряйте професіоналам і ми вас не підведемо!