Інформаційний блог компанії Cliventa

Системи вентиляції в старих будинках і історичних будівлях

Мікроклімат в історичних будівлях значно впливає на їх стан. Відповідно, щоб забезпечити оптимальний мікроклімат, тим самим, забезпечити максимальний термін служби будівлі, необхідно встановити сучасне обладнання, яке зможе регулювати температурний режим, вологість повітря і забезпечить вентиляцію.
читати далі

Опалення виробничих приміщень

Щоб забезпечити ефективне опалення виробничих приміщень, встановлюються системи, про складність яких більшість власників навіть не здогадуються. Головне завдання проектувальників – підібрати обладнання, яке зможе забезпечити необхідний мікроклімат в конкретному виробничому приміщенні.
читати далі

Вентиляція і дизайн в приватному будинку

При будівництві будинку, його власники хочуть домогтися досконалості і створити комфортні умови в оселях. Для підтримки мікроклімату, на даний момент використовуються сучасні технології та найсміливіші рішення.
читати далі

Вентиляція салону краси і перукарні

У салонах краси і перукарнях, постійно накопичуються неприємні запахи, і збільшується вологість повітря. Відповідно, персоналу ставати важко працювати, та й клієнти навряд чи готові терпіти дискомфорт. Щоб створити оптимальний мікроклімат співробітникам і відвідувачам, необхідно подбати про належну системі вентиляції.
читати далі

Вентиляція фітнес-центру

Згідно СНіП, у всіх приміщеннях, де навіть тимчасово перебувають люди, система вентиляції повинна забезпечувати достатній приплив повітря, не дозволяти утворюватися застоям, а також виводити всі неприємні запахи, які з часом накопичуються.
читати далі

Вентиляція пекарні

Пекарні – специфічні приміщення, в яких вимоги до системи вентиляції мають свої нюанси. Підвищена температура через постійне виділення тепла від плит і печей, дим, пил від муки, мастильні матеріали і жири значно погіршують якість повітря, роблячи умови для роботи співробітників і обладнання неможливими.
читати далі