Монтаж холодильних камер

Наша компанія надає послуги з установки холодильних камер для промислових, рибопереробних підприємств, а також тих, хто спеціалізується на зберіганні овочів, фруктів і т.д. Також монтаж холодильних камер (наприклад, в Києві, Кременчуці або інших місцях) просто необхідний фармацевтичним, косметичним компаніям, магазинах, ресторанах, супермаркетах і т.п., де від дотримання температурного режиму залежить термін придатності продукції .

Без спеціальних холодильних камер, на даний момент не зможуть функціонувати більшість з галузей промисловості. Дуже важливо, щоб монтаж холодильних камер було здійснено правильно, відповідно до вимог і норм.

Фахівці нашої компанії надають послуги з підбору необхідного обладнання, його встановлення і подальшому обслуговуванні. З огляду на вимоги клієнта, співробітники компанії проконсультують і підкажуть, які з холодильних камер допоможуть створити оптимальний мікроклімат, який буде відповідати вимогам зберігання тієї чи іншої продукції. Після того, як вибір буде зроблений, наші співробітники замовлять товар у кращих виробників, потім здійснять доставку і монтаж. Після цього, проводиться пусконакладка, перевіряється функціональність обладнання, інструктаж співробітників, які будуть контролювати роботу холодильної камери.

Ми пропонуємо своїм клієнтам не тільки недорогий монтаж холодильних камер , а й індивідуальний підхід, колосальний досвід роботи в цій сфері, сміливі технічні рішення, що дозволяють мінімізувати витрати і максимально збільшити продуктивність обладнання.