Монтаж руфтопів

Дахові кондиціонери називають руфтопів. Вони використовуються в якості альтернативи, коли систему кондиціонування встановлювати недоречно. Наприклад, монтаж руфтопів (Київ) ідеально підходить для створення комфортного мікроклімату в промислових об’єктах, великих центах відпочинку або спортивних комплексах.

З огляду на те, що руфтоп встановлюється на дах будівлі, перед тим, як здійснювати монтаж, необхідно переконатися в міцності конструкції, так як моноблочний кондиціонер досить важкий і габаритний.

Щоб установка руфтопів була проведена правильно, рекомендується звертатися за допомогою до фахівців. Співробітники нашої компанії враховують всі нюанси монтажу ще до початку робіт. Щоб підняти руфтоп на дах будівлі, використовується спеціальна техніка.

Наша компанія гарантує не тільки монтаж руфтопів недорого , але і пропонує послуги з обслуговування обладнання в подальшому. При чому, при установці дахового кондиціонера нашими фахівцями, заздалегідь планується зручність його установки, щоб була можливість проводити ремонт та обслуговування обладнання при першій необхідності.

Чому варто співпрацювати саме з нами? Великий досвід роботи в сфері кліматичного обладнання, професіоналізм, велика команда різнопрофільний фахівців – одні з головних переваг нашої компанії.