Холодопостачання

Холодопостачання підприємств

Фахівці компанії «Клівента» спеціалізуються на проектуванні, монтажі систем холодопостачання, а також їх технічне обслуговування. Співробітники компанії мають великий досвід роботи в цій сфері, тому з легкістю підбирають оптимальний варіант обладнання для різних закладів громадського харчування, торгових центів, виробничих підприємств, з урахуванням їх особливостей.

Практично всі виробництва, які мають відношення до харчової промисловості, не можуть нормально функціонувати без систем холодопостачання. Фахівці компанії «Клівента» готові допомогти підібрати саме відповідне обладнання, здатне задовольнити всі вимоги клієнта.

Будівництво та проектування холодильних складів

Співробітники компанії, протягом 10 років, займаються будівництвом і проектуванням систем холодопостачання. Багаторічний досвід дозволяє консультувати клієнтів на кожному з етапів споруди холодильних установок, починаючи від складання кошторису, закінчуючи установкою і пусконалагодженням.

Оснащення магазинів

У кожному магазині, в якому є продукція, що вимагає спеціальних умов зберігання, повинні бути холодильні установки. Правильно холодопостачання магазину дозволяє значно збільшити терміни придатності товарів.

Оснащення виробничих приміщень

Виробничі приміщення – то місце, де установка холодильного обладнання вимагає особливої ​​уваги і детального проектування. Фахівці компанії «Клівента» готові допомогти підібрати і встановити обладнання для холодопостачання виробничих приміщень будь-якої складності, з огляду на сучасні вимоги СНиП та індивідуальні побажання клієнтів.

Установка холодильного обладнання в барах і ресторанах

Холодопостачання закладів громадського харчування є необхідним умовам для їх існування. Щоб підібрати потрібні холодильні установки, краще звернутися за допомогою до фахівців. Компанія «Клівента» надає послуги з проектування, встановлення та технічного обслуговування холодильного обладнання для ресторанів, барів і т.д., з урахуванням усіх санітарних норм і вимог.

Холодопостачання птахофабрик

Щоб м’ясо птиці на етапі забою і переробки зберігалося при правильних умовах, потрібно встановлювати холодильне обладнання. Звернувшись в компанію «Клівента», досвідчені фахівці допоможуть прийняти оптимальне рішення, що стосується холодопостачання цехів по забою і переробці м’яса птиці. Також компанія надає послуги з виробництва чиллерів, холодильних і морозильних камер, а також льдогенераторов.

Устаткування для м’ясопереробних виробництв і «забійних цехів»

Холодопостачання для таких виробництв і цехів просто необхідно. Завдяки холодильному обладнанню, термін придатності продукції буде значно більше, ніж без нього. Компанія «Клівента», маючи великий штат фахівців, пропонує довірити процес підбору, установки і обслуговування холодильного обладнання професіоналам. В іншому випадку, при поломці або неналежної установці, збиток може значно перевищувати вартість послуг фахівців, що займаються холодопостачанням будівель і приміщень.