Кондиціонери для заміського будинку і котеджу

Кондиционеры для загородного дома и коттеджа

Складання проекту та монтаж інженерних систем в заміських будинках і котеджах – це складний процес, який вимагає від інженерів високих професійних навичок, а від власника об’єкта – чималих матеріальних витрат. А все тому, що вимоги до якості таких робіт дуже високі. Відповідно, щоб проектування системи кондиціонування і установка обладнання завершилися успіхом, а установка могла функціонувати довго, необхідно звертатися до фахівців.

Компанія «Клівента» надає послуги в сфері кліматичного обладнання протягом 10 років. Йдеться про проектування, установці, технічному обслуговуванні і ремонтних роботах кліматичних установок різної складності. Фахівці компанії враховують всі нюанси, які впливають на оптимальний підбір обладнання для конкретного об’єкта. Наприклад, важливу роль відіграє розташування вікон, кліматичний пояс, розташування вікон, товщина стін і матеріали, які використовувалися для їх зведення. Компанія «Клівента» рекомендує своїм клієнтам встановлювати виключно якісне обладнання, яке буде функціонувати протягом багатьох років. В результаті співпраці, замовник, який звернувся в нашу компанію, отримує довговічну систему кондиціонування та вентиляції, що створює оптимальні умови для проживання в заміському будинку або котеджі.

Настінні спліт-системи не завжди актуальні для заміських будинків і котеджів, так як вони складаються з мінімум 3 приміщень, розташованих на одному або декількох поверхах. Оптимальним варіантом буде установка мульти спліт-системи і мультизональні кондиціонери. Таке рішення дозволяє не встановити лише одні зовнішній блок, до якого підключаються від 5 до декількох десятків внутрішніх.

Ідеальний варіант
Мультизональні VRV або VRF системи кондиціонування – оптимальний варіант. До одного зовнішнього блоку, можна підключити до 50 внутрішніх. Це дозволяє забезпечити кондиціонуванням все приміщення великого котеджу або заміського будинку.

Проектування системи вентиляції і кондиціонування в котеджі або заміському будинку

Проектування – це найважливіший етап, від якого безпосередньо залежить комфорт мешканців будинку або котеджу. Для того, щоб скласти правильний проект, інженери компанії «Клівента» аналізують всі параметри приміщення, підбирають установку для кондиціонування, оптимальне розташування обладнання і т.д. Після завершення проектування, фахівці компанії встановлюють кондиціонер і беруть на себе гарантійні зобов’язання.

Кліматичні системи: виробники

Багато виробників пропонують великий асортимент кондиціонерів для різного типу будівель і приміщень. Але як вибрати якісне обладнання? Звичайно, краще звернутися за допомогою до фахівців. Співробітники компанії «Клівента» завжди підбирають своїм клієнтам якісне обладнання, яке буде функціонувати дуже довго. Наші фахівці шукають оптимальне співвідношення ціни і якості, пропонуючи замовникам тільки ті кондиціонери, які підходять для конкретного об’єкта і мають довгий термін експлуатації. Але навіть самому якісному і дорогому кондиціонеру, необхідно регулярне обслуговування. Воно теж входить в список послуг, що надаються компанією «Клівента».

Переваги компанії «Клівента»

  • Досвідчені співробітники, які працюють в сфері установки, проектування, ремонту та обслуговування кліматичної техніки, протягом 10 років;
  • Всі розрахунки проводять професіонали, з огляду на необхідні параметри, а також норми і вимоги;
  • Фахівці компанії підбирають для кожного об’єкта виключно якісне кліматичне обладнання;
  • Великий штат співробітників дозволяє команді працювати злагоджено, консультуватися у різних фахівців, одночасно займатися проектуванням системи кондиціонування і вентиляції, замовляти обладнання та встановлювати його.