Технічне обслуговування систем вентиляції

Щоб система вентиляції працювала довго і ефективно, недостатньо правильно створити проект, підібрати обладнання і встановити його. Важливу роль відіграє і своєчасне обслуговування вентиляції . Кожен виробник надає інструкції по експлуатації обладнання і регулярності його обслуговування. Якщо порушувати ці інструкції, з часом система вентиляції буде працювати менш ефективно, а при відсутності обслуговування і зовсім може вийти з ладу.

Фахівці нашої компанії займаються не тільки проектуванням і установкою вентиляційного устаткування, але і його обслуговуванням. Вартість послуг визначається після виїзду співробітника компанії на об’єкт.

Обслуговування вентиляційних систем включає безліч процесів. Найчастіше, виникають проблеми з фільтрами, так як вони забруднюються і вимагають очищення. Особливо актуальна ця проблема для антиалергенних і бактерицидних фільтрів, так як їх рекомендується чистити частіше, ніж прості. Якщо фільтри не чистити, вся накопичена пил потрапляє в повітря, яким дихають люди, що знаходяться в приміщенні.

Технічне і сервісне обслуговування вентиляції включає перевірку роботи нагрівального елементу (ТЕНа). Від його роботи залежить функціонування вентилятора, циркуляція повітря і т.д. До того ж, стан ТЕНу необхідно контролювати ще й з тієї причини, що на його елементах може виникати корозія. При наявності охолоджувача повітря, його також слід регулярно чистити. При чому, робити це повинні фахівці, так як для очищення використовуються хімічні засоби.

Команда фахівців нашої компанії допоможе зробити оптимальний мікроклімат в будь-якому приміщенні, створити комфорт і затишок. Довірте цю справу професіоналам своєї справи, і ми подбаємо про чистоту повітря, температурному режимі і т.д. на вашому об’єкті.