Монтаж кліматичного обладнання

Монтаж вентиляції

Принцип установки вентиляційних систем досить простий: встановлюються основні елементи, такі як вентилятори і т.д., фахівці їх налаштовують, щоб в подальшому обладнання могло нормально виконувати свої функції. Але важливим є той факт, що монтаж системи здійснюється виключно за проектом, так як тільки в такому випадку, монтажники можуть гарантувати адекватне функціонування всіх її елементів.

Монтаж вентиляційної системи

Установка системи вентиляції може починатися тільки після того, як буде складено її проект. Але не варто економити, краще довірити монтаж досвідченим фахівцям в цій сфері. Щоб вони могли правильно виконати свою роботу, необхідно надати такі матеріали:

  • Креслення вентиляційної системи в масштабі, на яких є вказівки по всьому устаткуванню і прив’язки;
  • Креслення складних вузлів (окремо), а також розрізи складних ділянок системи;
  • Схема монтажу з позначенням всіх розмірів повітропроводів, фасонних і нестандартних складових системи

Після надання цієї інформації, фахівці компанії «Клівента» завжди перевіряють її відповідність реальним особливостям об’єкта. При наявності недоліків, в обов’язковому порядку вносяться зміни. Далі вже можна приступати до монтажу обладнання.

Комплектуючі, необхідні для монтажу вентиляції

Для установки вентиляційного обладнання необхідні такі комплектуючі, як фасонні елементи, які виготовлені з оцинкованої сталі, і повітроводи. При неможливості використання сталевих повітропроводів, застосовуються гофровані. Під час установки обладнання ще потрібні ізоляційні матеріали, армована і перфорована стрічка і т.д.

Інформація, яка потрібна замовнику системи вентиляції

Монтаж повітроводів повинен здійснюватися згідно з тими прив’язки, які вказані в кресленнях. Щоб виключити попадання неприємних запахів у приміщення, а також не просочувався повітря під час функціонування обладнання, всі стики монтажники герметично ізолюють. Якщо фахівці з установки системи вентиляції дійсно професіонали, які якісно виконують свою роботу, установка буде працювати практично безшумно.

Нюанси, пов’язані з монтажем системи вентиляції

Грає роль, на скільки якісно виконаний проект, так як від цього безпосередньо залежить і виконання монтажниками їх роботи. Адже досвідчені проектувальники створюють його так, щоб був вільний доступ для майстрів з технічного обслуговування. Фахівці компанії «Клівента» рекомендують звертатися до тих професіоналів для установки обладнання, які займалися проектуванням. Якщо ж цими двома етапами займаються різні компанії, краще перевірити проект, передавши проектну документацію на незалежну оцінку. Щоб швидко і якісно вирішити проблему з установкою вентиляційного обладнання краще відразу звернутися до досвідчених професіоналів, які працюють в цій сфері досить довго.

Кому довірити установку системи вентиляції?

Хоча в сфері кліматичного обладнання працює досить багато компаній, знайти справжніх професіоналів не так просто, хоча все ж можливо. Компанія «Клівента» надає послуги з проектування, встановлення та подальшим обслуговуванням кліматичної техніки. З огляду на багаторічний стаж роботи в цій сфері, наші фахівці можуть вирішити будь-які завдання, пов’язані з вентиляційними системами.


Монтаж кондиціонерів

Компанія «Клівента» протягом десятиліття успішно надає послуги з проектування, встановлення та технічного обслуговування кліматичного обладнання, такого, як системи вентиляції, кондиціонування, опалення приміщень різного типу. Наші фахівці вже працювали над такими об’єктами, як дитячі садки, ресторани, торгові центри, котеджі, житлові та офісні приміщення, а також промислові підприємства.

Досвід, професіоналізм і якість

Щоб проблем з функціонуванням установок для кондиціонування приміщень не виникало протягом довгих років, потрібно заздалегідь подбати про правильний вибір фахівців, які будуть створювати проект, встановлювати обладнання і займатися його технічним обслуговуванням.

Компанія «Клівента» має великий штат співробітників, які мають всі необхідні знання, вміння та досвід, що сприяють виконанню всіх поставлених завдань, що стосуються систем кондиціонування і не тільки. Тому всі клієнти можуть бути впевнені в тому, що робота буде виконана якісно і в обумовлений термін. За 10 років роботи компанії, було встановлено багато обладнання для кондиціонування, вентиляції, опалення різних будівель, а також по монтажу холодильного обладнання. Тому успішність роботи фахівців компанії «Клівента» підтверджують численні відгуки клієнтів.

Одним з переваг роботи нашої компанії є те, що всі фахівці співпрацюють між собою. Тобто, монтажники мають можливість проконсультуватися з проектувальниками і навпаки. Це дозволяє максимально швидко і якісно виконувати роботу, не здійснювати навіть дрібних помилок, одночасно працювати і над підготовкою документації, і над замовленням і встановленням обладнання. Злагоджена робота допомагає значно зменшити терміни виконання замовлення

Залежно від типу роботи (системи опалення, кондиціонування, вентиляції, холодильне обладнання), над об’єктом працює окрема профільна бригада, роботу яких ще контролює проектний відділ. Після того, як замовлення зданий, фахівці компанії «Клівента» консультують співробітників служби експлуатації клієнта. Вони розповідають про максимальні можливості роботи обладнання, його особливості, гарантії та особливості технічного обслуговування

Компанія «Клівента» зацікавлена ​​в довгостроковому співробітництві. Головним свідченням надання якісних послуг, є гарантійні зобов’язання, а також відповідальність за якість монтажних робіт.


Монтаж автоматики

До основних елементів автоматизації систем кондиціонування і вентиляції, відносять мікроконтролери і теплові датчики. Хоча установка елементів для автоматизації системи значно ускладнює роботу з монтажу обладнання, надалі це дозволяє контролювати оптимальні показники без участі людини. Так як деякі системи кондиціонування, вентиляції та опалення досить складні в експлуатації, автоматизація дозволяє значно спростити цей процес.

Установка оптимальних параметрів мікроклімату – не складне заняття. Відразу ж після монтажу системи і її налаштування, обладнання буде функціонувати в автоматичному режимі.

Дуже зручно ще й те, що установка системи вентиляції в комбінації з автоматикою, дозволяє контролювати роботу устаткування через інтернет. При цьому створюється захисний бар’єр, що дозволяє запобігти перепади температур.

Використовуючи автоматику, легко створити найкращий клімат в приміщенні, враховуючи його особливості та вимоги. Для цього, потрібно всього лише правильно поставити необхідні параметри за допомогою дистанційного пульта. Система автоматично вибирає режим, який зможе підтримувати встановлений мікроклімат.

Головний вузол системи вентиляції – це приточно-витяжна система, в корпусі якої розташовані вентилятор, фільтри, повітронагрівачі і т.д. Для повноцінної роботи установки, рекомендується встановлювати щитки управління.

Монтаж автоматики вентиляції

Системи осушення повітря можуть бути вбудованими або настінними. Кожна з них повинна бути обладнані автоматикою вентиляції. Найчастіше, такі установки використовують для приміщень від 40 м², в яких є басейн. Досить потужними і продуктивними є системи вентиляції з вбудованою системою осушення і автоматикою.

Від ціни і функціональності обладнання, безпосередньо залежить рівень контролю за його роботою. Тобто, чим дорожче, тим більше уваги йому потрібно приділяти. Щоб розвести харчування на кондиціонери, осушувачі, нагрівачі, а також регулювання, для автоматизації системи використовується щитове управління. Для загальних систем, зазвичай для автоматики підходять уніфіковані щити, які найчастіше виготовляються для забезпечення автоматизації систем кондиціонування і вентиляції. Хоча їх можна застосовувати і для інших систем, наприклад, опалення та пожежогасіння.

Установка шаф управління

Для стандартних рішень, зазвичай щит складається з захисних і керуючих вузлів харчування і автоматики. Це силові компоненти, приводи, датчики і керуючі елементи.

Для нормального функціонування вентиляційної системи, краще її оснащувати автоматикою. Вона дає можливість створювати необхідні умови в приміщенні, без втручання людей.

Проектування, установка і технічне обслуговування кліматичних систем різної складності – сфера, в якій компанія «Клівента» працює 10 років. Багаторічний досвід фахівців компанії дозволяє встановлювати системи автоматизації кліматичного обладнання на професійному рівні.


Монтаж холодильного устаткування і камер

Установка холодильного обладнання – невід’ємна вимога для продовольчих магазинів, ресторанів, обробних цехів і т.д. Холодильні установки дають можливість не тільки зберігати продукти в правильних умовах, але і значно збільшити їх термін придатності.

Компанія «Клівента» спеціалізується на установці холодильного обладнання для різних приміщень, з урахуванням вимог клієнтів, а також СНиП.

Установка холодильних камер з сендвіч панелей

Під час монтажу холодильних камер з сендвіч панелей, важливо пам’ятати про деякі особливості. Ця установка є збірно-розбірну систему, яка складається з готових підлогових, стінних і стельових конструкцій. Їх товщина може варіюватися при необхідності (від 6 до 15 см). Сендвіч панелі складаються з 2 листів, що мають полімерне покриття, а між ними залитий пінополіуретан. Торці панелей укладені в профіль. Ці панелі досить стійкі до навантажень і механічному впливу, тобто, якісні.

Процес установки холодильних камер

Під час установки холодильного обладнання, монтажники використовують профільні замки, тому весь процес не займає багато часу. Такий спосіб з’єднання дозволяє забезпечити герметичність, а також запобігти утворенню «містків холоду».

Існують певні правила, яким фахівці компанії «Клівента» керуються, встановлюючи холодильні камери:

  • Дуже важливо, щоб підстава, де будуть монтуватися підлогові панелі, не мало нерівностей. В іншому випадку, спочатку потрібно вирівняти покриття, забезпечити його Теплоізолювання, і лише після цього приступати до процесу монтажу обладнання.
  • Панелі встановлюються в такому порядку: на підлогу, стінові, а потім вже стельові.
  • Замкова система забезпечує щільність між елементами холодильних камер під час установки, тому використовувати герметик немає необхідності.

Фахівці компанії «Клівента» завжди приділяють багато уваги дверного отвору, так як він повинен відповідати розміру короба і бути обшитим П-образним профілем. Але в цій ситуації, використання ущільнювачів є обов’язковою умовою. Після монтажу обладнання, фахівці перевіряють його герметичність. При необхідності, можливий підбір світильників, стійких до морозів.

Установка холодильних камер з панелей ППУ

Пінополіуретан скорочено вказують, як ППУ. Ці панелі складаються з двох сталевих листів, між якими є поліуретан. У них немає торцевих пластикових профілів з замками, тому монтаж такого обладнання займає багато часу. З’єднання елементів проходить по замковій системі «шип – паз». З огляду на товщину панелі і прошарок пінополіуретану, можна сміливо стверджувати, це вона забезпечує відмінну теплоізоляцію. Але, в будь-якому випадку, необхідно звернути увагу на герметизацію стиків з використанням монтажної піни. При необхідності, в разі, коли камери мають невеликий розмір, фахівці можуть розрізати крайні панелі ППУ.

Під час монтажу холодильного обладнання, фахівці компанії «Клівента» використовують додаткові кріплення, для закриття з’єднань – пластикові та металеві профілі.

Холодильне обладнання встановити правильно можуть тільки професіонали, які мають за плечима багаторічний досвід роботи в цій сфері. Тому компанія «Клівента» рекомендує звертатися до фахівців, які знають толк в монтажі та технічному обслуговуванні холодильних камер. Наша компанія готова виконати навіть найскладніші замовлення, пов’язані з будь-яким видом кліматичного обладнання.