Монтаж VRV або VRF систем

Установка VRV і VRF здійснюється з метою кондиціонування великих будівель, розділених на велику кількість приміщень. Тобто, такі системи дають можливість створювати необхідний мікроклімат в кожному з окремих приміщень.

Монтаж VRV або VRF систем дозволяє вирішити проблеми з кондиціонуванням багатоповерхових будівель. Система роботи такого обладнання досить проста: до одного потужного зовнішнього блоку кондиціонера, можна підключити близько 200-250 внутрішніх блоків в різних приміщеннях одного будинку. Відповідно, VRV або VRF системи допомагають підтримувати оптимальні кліматичні умови в офісних приміщеннях, ігрових і торгових центрах, магазинах і т.д., навіть якщо вони знаходяться в одній будівлі.

Процес підготовки

Після того, як клієнт вирішує замовити VRV монтаж (скажімо, в Києві або Кременчуці) , підбирається обладнання, враховуючи індивідуальні особливості приміщень і будівлі в цілому. Виходячи з цього, співробітники компанії рекомендують настінні, канальні, або касетні кондиціонери. У деяких випадках, зручніше буде комбінувати кілька типів кондиціонерів, підключивши їх одного зовнішнього блоку.

Монтаж обладнання

Спочатку підбираються відповідні місця для установки системи кондиціонування, в тому числі, кожного окремого внутрішнього блоку. Після цього фахівці роблять розмітку і прокладку траси.

Далі здійснюється установка всього устаткування, в тому числі, підбирається оптимальний варіант дренажної системи.

Коли монтаж системи кондиціювання завершено, проводиться перевірка місць підключення окремих її елементів. Після того, як будуть зібрані шафи автоматики та обладнання підключено, здійснюється пуско-накладка.

Виконати таку складну роботу якісно можуть виключно досвідчені фахівці. Саме тому наша компанія – лідер в сфері кліматичного обладнання. Велика команда вузькопрофільних фахівців готова виконати всі поставлені клієнтом завдання в зазначені терміни. Серйозний підхід, багаторічний досвід і співпраця з кращими виробниками кліматичного обладнання – запорука успішної роботи нашої команди.