Монтаж холодильного устаткування

Одним з головних процесів на етапі будівництва холодильних комплексів, є якісний монтаж холодильного обладнання .

Установка холодильного обладнання здійснюється після завершення будівельних робіт і забезпечення термоізоляції об’єкта.

Якщо компресори, теплообмінники і т.д. монтовані неправильно, про довговічною і повноцінній роботі холодильної установки і мови бути не може. Навіть найменша помилка в роботі інженерів в подальшому призведе до виведення з ладу холодильного обладнання і, відповідно, до збитків.

Як бачите, серйозний підхід кожного фахівця до роботи – один з важливих складових успішної роботи всієї команди.

Наша компанія зібрала досвідчених професіоналів, кожен з яких несе відповідальність за певний етап роботи. Завдяки злагодженій роботі, монтаж холодильного обладнання (в Києві, Кременчуці або іншому місці), який здійснюють фахівці нашої компанії, проекти виконуються згідно з усіма правилами та нормами, а також в зазначений у договорі термін.

Для досягнення максимальної функціональності і зручності контролю роботи установки, за бажанням замовника, в той час, коли здійснюється монтаж холодильного обладнання , можна відразу встановити автоматику. Після пусконакладкі і перевірки роботи обладнання, фахівці компанії проводять інструктаж, який стосується роботи, функціональності і регулярності обслуговування холодильного обладнання.

Завдяки багаторічному досвіду роботи в сфері кліматичного обладнання, наша компанія досягла високих результатів! Ми пропонуємо своїм клієнтам високий рівень обслуговування, якісне виконання поставлених завдань, сміливі технічні рішення, які дають можливість зробити роботу холодильного обладнання максимально функціональної, ергономічною і економною.