Технічне обслуговування холодильного обладнання

Щоб холодильне обладнання функціонувало протягом довгих років ефективно і без збоїв, рекомендується стежити за регулярністю його обслуговування.

Неналежна робота холодильного обладнання призводить не тільки до збитків через дрібних несправностей, а й до серйозних поломок, усунути які швидко не завжди вдається, та й коштує це досить дорого.

Технічне обслуговування холодильного обладнання (в Києві, Кременчуці та інших містах) дозволяє не тільки продовжити термін служби установки, але і вчасно помітити навіть найменші відхилення в роботі і усунути їх.

В першу чергу, повинна проводитися очистка випарника і конденсатора. При чому, в літню пору очищати конденсатор рекомендується щодня, так як в цей час він забруднюється не тільки пилом, але і тополиним пухом. Не менш важливо стежити за роботою воздухоохладителя, так як він функціонує в умовах підвищеної вологості.

Обслуговування холодильного обладнання також включає очищення труб, по яких стікає тала вода. При зберіганні жирних продуктів, робити це необхідно ще частіше. Займатися очищенням повинні виключно професіонали.

Фахівці нашої компанії пропонують укласти договір на технічне обслуговування ще на етапі здачі об’єкта або ж уже після завершення всіх процесів монтажу. Крім профілактичних оглядів та регулярного очищення всіх необхідних елементів, досвідчені фахівці швидко усувати навіть найменші поломки.

Думаєте, що недороге обслуговування холодильного обладнання завжди неякісне? Ми зруйнуємо ці стереотипи! Скористайтеся послугами нашої компанії і ви не пошкодуєте про свій вибір.