Кондиціонери для квартири

На даний момент, серед всіх кондиціонерів для квартир, користуються популярністю спліт-системи. Вони складаються з внутрішнього і зовнішнього блоку. Відповідно, перший встановлюється всередині приміщення, другий – зовні. Так як зовнішній блок монтується на вулиці, його робота не створює багато шуму в приміщенні, максимум, його рівень може становити 24-35 децибел, в залежності від обраного обладнання.

Залежно від способу монтажу, кондиціонери для квартир бувають канальні, підлогові, настінні, касетні і напольно-стельові.

Під час проектування системи кондиціонування в квартирі, співробітники компанії «Клівента» звертають увагу на всі нюанси. Серед них: обсяг приміщення, його орієнтація по світу, які використовуються для будівництва стін матеріали, кількість мешканців і т.д. При неправильному підході до вибору обладнання, власники квартири не тільки отримають систему, яка не зможе нормально функціонувати, а й понесуть матеріальну шкоду. Тому, фахівці компанії «Клівента» не рекомендують встановлювати кондиціонери в квартирі самостійно. Ці повинні займатися фахівці.

Існує 2 види кондиціонерів: інверторні і не інверторні (звичайні). Перші дозволяють економити електроенергію і підтримують встановлені параметри. Але ціна такого кондиціонера доступна не всім. Тому альтернативою є спліт-системи. Якщо потрібно підібрати економічно вигідний і тихий кондиціонер, рекомендується зупинити свій вибір на інверторних спліт-системах.

Який кондиціонер вибрати

Потужність практично всіх побутових кондиціонерів приблизно однакова, відповідно, їх функціональність теж. Щоб підібрати оптимальне обладнання, з урахуванням всіх особливостей приміщення і вимог його мешканців, краще звернутися за допомогою до фахівців. Особливо актуально це для тих, хто хоче підібрати кондиціонер з ідеальним співвідношенням ціна-якість. Професіонали компанії «Клівента» підберуть оптимальний кондиціонер, який буде мати необхідний функціонал, але при цьому, за нього не потрібно буде переплачувати.

Хоча не так давно на ринку з’явилися настінні спліт-системи, здатні підмішувати свіже повітря, багато виробників рекомендують таке обладнання, як ідеальний варіант для квартир. Але такі системи мають істотні недоліки. У більшості квартир, кондиціонери функціонують виключно в літній період. Тобто, тільки на протязі цей часу, настінна спліт-система дозволяє вирішити проблеми з вентиляцією. Але ж вона життєво необхідна цілий рік. Навіть якщо буде бажання включити такий кондиціонер взимку, навряд чи це вийде, так як в компресорі масло застигає і, відповідно, система виходить з ладу. У кращому випадку, при таких спробах спрацює система захисту. Будь-яка поломка – це зайві витрати.

До того ж, в таких спліт-системах, підмішування повітря відбувається через тонку трубку, яка просто не може забезпечити належну подачу, тобто, 40-120 м3/год.

Тому, установка кондиціонерів дозволяє створювати оптимальний температурний режим в приміщенні. Але від провітрювання, установки припливної вентиляції мешканцям квартири не варто забувати.

Краща спліт-система

З огляду на досить низьку температуру в зимовий період, щоб забезпечити комфортні умови в квартирі, краще встановлювати кондиціонери, які мають функцію нагріву повітря. Звичайно, ціна такого обладнання вище, але вона виправдана його функціональністю. Наприклад, при перших похолодання, коли опалювальний сезон ще не почався, замість обігрівачів можна використовувати такі спліт-системи. Це економічно вигідний варіант, ціна якого окупиться досить швидко.

Якщо є необхідність у використанні кондиціонера протягом усього року, фахівці компанії «Клівента» рекомендують обладнати установку спеціальним зимовим комплектом. Це дозволить кондиціонеру нормально функціонувати навіть при найнижчих температурах. Хоча варто звернути увагу на той факт, що термін експлуатації такого обладнання знижується.

Щоб правильно вибрати і встановити кондиціонер в квартирі, краще звернутися до фахівців компанії «Клівента». Великий штат співробітників, багаторічний досвід і професіоналізм, дозволяє якісно і швидко вирішити всі завдання, пов’язані з кондиціонуванням і вентиляцією приміщень і будівель, незалежно від їх призначення.