Вентиляція в квартирі

Щодня, кожній людині необхідно більше 16 кг повітря. Але, з огляду на його забрудненість, люди, які піклуються про своє здоров’я, вирішують встановити систему вентиляції. Вона дозволяє очистити повітря від токсинів, що виділяються з предметів меблів, будівельних матеріалів і т.д. Тобто, найкращий спосіб для поліпшення вентиляції в житловому приміщенні – установка припливної вентиляції.

Якщо немає можливості провітрити кімнату
При попаданні сонячних променів на синтетичні матеріали, виділяється дуже багато токсичних речовин, які, при занадто великий їх концентрації, негативно позначаються на стані здоров’я мешканців квартири. Тому, щоб запобігти накопиченню шкідливих токсинів, необхідно встановити оптимальну систему вентиляції в житловому приміщенні.

Контроль рівня вологості

Мікроклімат, який створює приточно-витяжна установка, значно покращує комфорт людей, що знаходяться в квартирі, покращує настрій і збільшує їх працездатність. Багато людей вважають, що цілком достатньо всього лише побутового кондиціонера. Але це зовсім не так, якщо враховувати той факт, що повітрообмін в кожному з приміщень квартири – складний процес, що вимагає установки Спец. Давайте поговоримо про це більш детально:

  • Кондиціонери і спліт-системи тільки охолоджують повітря. Вони не подають припливне повітря з вулиці. Виконувати ці функції повинен або проветриватель, або ж припливна вентиляція. Якщо кондиціонер просто підтримує певну температуру в приміщенні, то припливна установка контролює рівень кисню в ньому.
  • Для здійснення очищення повітря в приміщенні, який циркулює, можна встановлювати очищувачі повітря. Припливна установка, в свою чергу, фільтрує тільки те повітря, яке потрапляє з вулиці. Це дозволяє підтримувати чистоту повітря в квартирі на необхідному рівні.
  • Іонізатор – установка для поліпшення якості повітря, але вона не контролює його приток. Це обладнання можна встановлювати разом з припливної установкою.
  • Деякі люди встановлюють припливні вентилятори. Але вони можуть контролювати вентиляцію максимум в декількох приміщеннях, деякі навіть очищають повітря від дрібного пилу. А припливна установка не тільки фільтрує повітря, при цьому, подаючи його зовсім безшумно, але і нагріває його при необхідності.

Комфортна квартира

Комфортні умови в квартирі кожен створює по-своєму. Але, як не крути, одним з головних його складових є оптимальна температура, чисте повітря і відсутність сторонніх запахів. З огляду на різноманітність обладнання, позбутися від усіх неприємних нюансів, можна всього лише правильно підібравши систему вентиляції. Фахівці компанії «Клівента» надають послуги з проектування, монтажу та подальшого технічного обслуговування систем вентиляції в квартирах та інших приміщеннях.

Заощаджуємо на вентиляції – рекуператори повітря

Звичайно, всіх, хто цікавиться установкою системи вентиляції, хвилює ціна обладнання, а також поточні витрати в майбутньому. Якщо звернутися до професіоналів, вони допоможуть підібрати оптимальне обладнання, яке буде не тільки виконувати всі функції, але і працювати економічно. Фахівці компанії «Клівента» завжди готові допомогти своїм клієнтам поліпшити чистоту повітря в їх квартирах. Наші професіонали рекомендують встановлювати проветриватель в комбінації з припливної установкою. Це дозволить максимально знизити розтрати, так як провітрювачі споживають лише 30-50 Вт/год. Хоча звичайні провітрювачі не призначені для нагріву повітря, все ж є установки, які мають цю функцію. У комбінації з припливною вентиляцією, вони, звичайно, збільшують витрати на експлуатацію, але провітрювання приміщення можна проводити в більш комфортних умовах.

Якщо говорити про електроспоживання вищеописаних двох комбінацій в теплу пору, то вони практично однакові.


Чому слід встановлювати в квартирі припливну вентиляцію

Чистота повітря в квартирі, сприятливо позначається на самопочутті її мешканців. Хоча багато людей вважають установку припливної вентиляції примхою, саме вона дозволяє очистити повітря і дати можливість людині нормально дихати. Грибки, токсичні речовини, неналежна робота витяжок – це лише деякі моменти, які впливають на чистоту повітря і, якщо не зменшувати концентрацію шкідливих домішок, приведуть до захворювань дихальних шляхів. Нормальне воздухозамещеніе в квартирі може здійснити тільки примусова приточно-витяжна система вентиляції.

Фахівці компанії «Клівента» відповідально ставляться до поставленими перед ними завданнями. При підборі необхідного обладнання, враховуються особливості приміщення, побажання клієнтів і т.д. Якщо хочете співпрацювати з фахівцями – звертайтеся в компанію «Клівента». Професіоналізм і багаторічний досвід роботи в цій сфері, дозволяє вирішити будь-які завдання, пов’язані з проектуванням, установкою і обслуговуванням вентиляційного устаткування.