Про нас

Упродовж 10 років роботи, ми реалізували більше 50 великих проектів, що стосуються :

Як показує практика, більшість підрядників не орієнтуються у вартості устаткування, матеріалів і установки. Фахівці компанії “Кливента” завжди працюють над підвищенням кваліфікації, розширенням асортименту устаткування, що дозволяє надавати якісні послуги, не завищуючи ціни, підбирати оптимальне устаткування в співвідношенні ціна-якість, виконувати усі роботи згідно вимогам, нормативам і правилам.
Проектування, підбір устаткування і його установка, здійснюється в індивідуальному порядку для кожного окремого об’єкту. Ми гарантуємо, що усе устаткування функціонуватиме належним чином, без збоїв і, головне еффективно.
Вузька спеціалізація нашої компанії – це запорука якості послуг, що надаються. Ми щодня працюємо над поліпшенням сервісу. Головне наше завдання – виконувати усі роботи, пов’язані з кліматичною технікою, якісно, професійно і у встановлений термін.

Професіоналізм світового рівня

Компанія “Кливента” безпосередньо працює з відомими світовими постачальниками (виробниками) кліматичного устаткування, такими як: Carel, Danfos, Dospel, Lennox, Mitsubishi Electronics, Bitzer, Carrier, Daikin, Dantherm, L’unite Hermetique, Panasonic, Аэростар, Soler&Palau, і так далі.
Ми надаємо увесь спектр послуг :

  • проектування систем кондиціонування і вентиляції приміщень будь-якого типу;
  • кваліфікований підбір комплектації і устаткування, враховуючи особливості приміщення і будівлі в цілому;
  • проводимо розрахунки;
  • займаємося монтажем кліматичного обладнання в самі стислі терміни;
  • виконуємо ремонтні роботи;
  • займаємося гарантійним і післягарантійним обслуговуванням.

Ми допоможемо створити комфортні умови не тільки в житлових приміщеннях, але і в офісах, торгових центрах, на виробництві, в закладах громадського харчування, історичних будівлях і т.д.Щоб оформити замовлення, достатньо зв’язатися з нами через «Зворотній зв’язок» або ж передзвонити до нас в офіс.