Кондиціонери для офісу

Для сучасних офісів, в яких працює велика кількість персоналу, кондиціонери – це не розкіш, а необхідність. На перший погляд, вибрати відповідне обладнання для кондиціювання офісного приміщення досить просто. Але це зовсім не так. Щоб зробити правильний вибір, фахівці компанії «Клівента» рекомендують звертати увагу на такі фактори:


   
 • Інтенсивність роботи. Як показує практика, спліт-системи в офісних приміщеннях функціонують не менше 150 днів у році. Якщо порівнювати в побутовими кондиціонерами, то продуктивність офісних на 50, а то і 100% більше. І пояснити цей факт досить просто. В офісах є панорамне скління, постійно працює різна техніка, яка виділяє тепло, а також лампи для освітлення великих приміщень. Відповідно, спліт-система в офісі повинна бути надійною і витривалою, працювати без перебоїв.

 •  
 • Економічність. Так як офісне обладнання для кондиціювання приміщень працює постійно, нелогічно купувати застарілі кондиціонери, які не мають інвертора. Інверторні кондиціонери дають можливість заощадити. До того ж, вони працюють безшумно, мають збільшений ресурс і підвищену продуктивність.

 •  
 • Безшумність. Як уже згадувалося, рекомендується встановлювати безшумні кондиціонери, так як в офісі і так створюється робочий гул, а робота застарілого обладнання для кондиціонування може ще більше погіршити ситуацію і створити некомфортні умови для роботи співробітників.

 •  
 • Простота. Система кондиціонування в офісі повинна бути максимально простою, але при цьому надійної. Якщо для будинку рекомендується встановлювати кондиціонери з налаштуванням часу їх функціонування, датчиками руху, плазмовими фільтрами, то для офісів вони не потрібні. Але важливо не забувати про гнучкість напрямки холодного повітря в приміщенні. Таким чином, в одних приміщеннях можна підтримувати більш високу температуру, а в інших – трохи нижче.

 •  
 • Функціонування в критичних режимах. Далеко не всі люди вміють користуватися кондиціонерами. Відповідно, якщо хтось із працівників офісу вирішить включити систему на охолодження, коли за вікном -10, а в приміщенні працює опалення, кондиціонер або просто не включиться, або ж почне працювати, але це буде його останній включення.

Моделі кондиціонерів для офісу

Найчастіше в офісних приміщеннях встановлюють спліт-системи настінного типу. Але, для створення оптимального мікроклімату, фахівці компанії «Клівента» рекомендують встановлювати касетні або канальні кондиціонери. Комплектацію внутрішніх блоків можна вибрати індивідуально для кожного об’єкта. Вони можуть працювати окремо, як одна спліт-система або ж у складі мульти спліт-системи, мультизональної кондиціонера. Останній вид кондиціонерів може функціонувати одночасно в декількох приміщеннях на нагрів або охолодження повітря, в різних режимах, але при цьому з великою ефективністю і економічністю.

Найпопулярнішими кондиціонерами для офісних приміщеннях класу «А» і «В+» є системи чиллер-фанкойл. Інженери, ще під час будівництва, створюють систему центрального кондиціонування, встановлюють холодильних агрегат, здійснюють розводку комунікацій. Тому, після завершення будівельних робіт, необхідно всього лише виконати проект системи кондиціонування і підключити фанкойл (внутрішній блок). Різниця між кондиціонерами і фанкойлами лише у використовуваному хладагенте, в останніх використовується не звичний фреон, а вода або антифриз.

Фахівці компанії «Клівента» надають послуги з установки, проектування та обслуговування кліматичного обладнання різного типу. Тобто, співробітники компанії беруть на себе всю роботу і здають клієнтам об’єкт з уже готовою системою кондиціонування.

Установка кондиціонерів в офісі

З огляду на різноманітність інтернет-пропозицій, багато власників офісів вважають, що купити якісні кондиціонери дуже просто. Але це не так! Потужність такого обладнання варіюється, і деякі кондиціонери призначені для приміщень площею 15 м², інші ж, для 15000 м². Тому, щоб зробити правильний вибір, краще звернутися до професіоналів. Співробітники компанії «Клівента» готові виконати навіть найскладніші замовлення, пов’язані з проектуванням, установкою і обслуговуванням систем кондиціонування в офісних приміщеннях і не тільки.