Сервіс для систем вентиляції та кондиціонування

Сервіс кондиціонерів

Для того щоб системи опалення, вентиляції та кондиціонування могли нормально функціонувати максимально довго, необхідно приділяти особливу увагу технічному обслуговуванню устаткування. Це той етап, економити на якому категорично не можна. Регулярна діагностика та усунення дрібних поломок, дозволяє запобігти великі несправності, які не тільки можуть сприяти виведенню з ладу всієї системи, а й несуть за собою великі фінансові витрати.

Технічне обслуговування систем кондиціонування

Фахівці компанії «Клівента», що займаються технічним обслуговуванням устаткування, проводять:


   
 • Діагностику роботи на предмет несправностей, перевіряють кріплення всіх складових елементів;
 •  

 • Перевірку функціонування установки і її відповідність тим рекомендаціям, які надає виробник;
 •  

 • Перевірку роботи пультів управління обладнанням;
 •  

 • Тестування кожного режиму роботи системи, а також діагностику системи індикації режимів;
 •  

 • Очищення входів і виходів, які розміщені на внутрішньому блоці жалюзі, а також чистять корпус системи кондиціонування, використовуючи миючі засоби зі спеціальним складом;
 •  

 • Чистку блоку, який встановлений зовні, використовуючи мийку з високим тиском;
 •  

 • Заміну фільтрів, розміщених у внутрішньому блоці;
 •  

 • Перевірку системи дренажу на наявність дефектів;
 •  

 • Контроль кількості холодоагенту;
 •  

 • Аналіз параметрів температури в воздухозборніке внутрішнього блоку, а також параметрів повітряного струменя, яка надходить їх того ж блоку.


Дуже важливо стежити за регулярним очищенням системи кондиціонування, так як на ній постійно накопичуються грязепилевие нашарування, які осідають на фільтрах. Якщо очищають повітря елементи кондиціонера забруднені, його пропускна здатність значно знижується. Відповідно, при тій же потужності обладнання, в приміщення потрапляє менше свіжого і відфільтрованого повітря. Тому, щоб забезпечити нормальне функціонування кондиціонера, потрібно регулярно міняти фільтри, інакше система почне працювати в екстремальному режимі, який сприяє її перегрівання і зменшує термін експлуатації.

Очищення обладнання

Важливу роль для нормальної роботи системи кондиціонування грає не тільки технічне обслуговування фахівцями, а й зовнішнє її стан. Фахівці компанії «Клівента» рекомендують регулярно мити вентиляційну решітку і фільтри, приблизно раз на місяць. Але до зовнішнього блоку не варто торкатися, тому що цим повинні займатися тільки професіонали. Вони, використовуючи спеціальні інструменти, дійсно якісно виконують очистку зовнішнього блоку від різних дрібних частинок, в тому числі і пилу. До того ж, при наявності поломок, фахівці з технічного обслуговування виконують ремонт обладнання.

Для побутових кондиціонерів, необхідно проводити щорічне технічне обслуговування. А ось системи, що працюють в спеціальних приміщеннях, потрібно піддавати перевірці кожних 3 місяці.

Діагностика

Діагностика – важливий етап технічного обслуговування. На початку роботи фахівців, вони проводять цю процедуру для перевірки роботи обладнання на наявність несправностей. Після того, як всі поломки будуть усунені, проведені інші заходи з перевірки та очищення обладнання, проводиться контрольна діагностика для доведення системи.

Заправка фреоном

Обов’язковим етапом технічного обслуговування фахівцями компанії «Клівента» є перевірка рівня холодоагенту. Далі, виходячи з отриманих результатів, проводиться або дозаправка або перезаправка системи холодоагентом. З огляду на той факт, що більшість замовників вирішують використовувати в системах кондиціонування не фреон R22, а більш безпечних фреон R410, фахівці здійснюють повну перезаправку.

Сервісна профілактика і гарантійне обслуговування

Існує різниця між такими поняттями, як сервісне обслуговування і гарантійний. Сервісне обслуговування – це проведення регулярної діагностики системи, які допомагають запобігти великі поломки. Гарантійне обслуговування включає лише виправлення якщо дефекти виникли через помилки фахівців, що встановлюють обладнання, або недоробок виробника.

Компанія «Клівента» виконує гарантійний ремонт обладнання лише в тому випадку, якщо клієнт регулярно здійснював сервісне з фіксацією інформації в гарантійному талоні. Тобто, при відсутності сервісного обслуговування, компанія знімає з себе гарантійні зобов’язання перед замовником.


Вентиляційні системи: сервісне обслуговування

Вентиляційні системи можуть нормально функціонувати, якщо вони регулярно проходять процедуру сервісного обслуговування. Профілактичні заходи включають в себе перевірку точності роботи системи, її відповідність вимогам. Якщо під час профілактики будуть помічені поломки, фахівці компанії «Клівента» їх усувають. Це дозволяє контролювати роботу вентиляційного устаткування, його потужності і запобігати серйозні поломки.

Для збільшення терміну використання вентиляційної системи, потрібно стежити за регулярністю сервісної профілактики. Фахівці компанії «Клівента», після початкової діагностики, складають план профілактичних робіт. Тільки після виконання цього плану, здійснюється повторна діагностика вже відремонтованої системи.

Регламентація видів ремонту вентиляційних систем


   
 • Планово-профілактичний ремонт поточного рівня. Під час такого ремонту фахівці здійснюють дрібний ремонт несправностей, які не вимагають його демонтажу. Якщо є необхідність, замінюються несправні елементи.

 •  
 • Планово-профілактичний ремонт середнього рівня. На цьому етапі проходить заміна тих елементів, які вийшли з ладу і потребують демонтажу окремих вузлів, а також їх розбирання. При відсутності можливості відремонтувати обладнання на місці, фахівець демонтує необхідні вузли, які в подальшому відправляються на ремонт.

 •  
 • Капітальний ремонт. Якщо немає можливості усунути поломку без демонтажу системи, здійснюється капітальний ремонт. При цьому ремонтом обладнання займається виробник, або замінює його.


Компанія «Клівента» настійно рекомендує здійснювати регулярне технічне обслуговування обладнання, так як цього залежить термін його експлуатації.

Фахівці компанії «Клівента» надають послуги з усіх видів ремонтних робіт, пов’язаних з кліматичним обладнанням. Великий досвід роботи в цій сфері, дозволяє виконувати поставлені клієнтами завдання якість і в строк.