Установка і монтаж кондиціонерів

Нинішні кліматичні зміни значно впливають на стан здоров’я людей. Якщо з примхами природи ми боротися не можемо, то створити комфортний клімат в приміщеннях не так складно, як здається. Для цього досить вибрати відповідний кондиціонер і встановити його.

Монтаж кондиціонерів допоможе не тільки боротися зі спекою в літній час. Взимку це обладнання може служити як окремим, як і додатковим джерелом тепла.

Працездатність будь-якого кондиціонера на 80% залежить від правильності його монтажу, наявності у майстрів необхідних навичок та інструментів. Наша компанія здійснює монтаж кондиціонерів і вентиляції протягом багатьох років. Завдяки цьому досвіду, а також співпраці з виробниками кліматичного обладнання, ми є однією з кращих фахівців у цій галузі.

Монтаж кондиціонерів в Києві

У столиці досить багато компаній, що працюють в сфері кліматичного обладнання. Але, як показує практика, далеко не всі працівники є фахівцями в цій галузі.

Якісний монтаж (демонтаж) кондиціонерів можуть здійснити тільки досвідчені фахівці, що мають багаторічний досвід, практику, необхідні знання та інструменти.

Наша команда монтажників готова виконати монтаж кондиціонерів в Києві недорого , швидко і якісно. Ми підберемо найефективніший тип кондиціонера, який буде ідеально підходити для конкретного приміщення, враховуючи побажання клієнта, його фінансові можливості та особливості кліматичних умов. Наші фахівці підбирають найбільш підходящий варіант системи кондиціонування, яка є не тільки якісною і надійною, а й оптимальної за вартістю.

Ціна послуг

Після того, як фахівці нашої компанії проаналізують вимоги клієнта і особливості приміщення, обговорюються деталі і нюанси, згідно з якими і буде здійснюватися монтаж і демонтаж кондиціонерів . Ціна за ці послуги може варіюватися і обмовляється індивідуально. Настільки відповідально ставлення до цього етапу роботи дозволяє зробити співпрацю максимально продуктивним.

Проаналізувавши весь спектр вимог клієнта, співробітники компанії озвучують приблизну вартість наданих робіт. Важливо відзначити, що грає роль і спосіб установки устаткування і місце, де буде здійснюватися монтаж кондиціонування . Також на ціну впливає протяжність комунікацій, тип кліматичного обладнання, кількість блоків і т.д. Наприклад, при наявності зовнішнього і внутрішнього блоку, установкою останнього займаються навчені фахівці, що мають альпіністське обладнання. Відповідно, ціна таких послуг трохи вище, ніж монтаж звичайного побутового кондиціонера.

Гарантії якості

Наша компанія надає гарантії на виконані роботи. Саме з цієї причини, практично всі наші клієнти звертаються до нас знову. Після того, як монтаж і установка кондиціонерів завершена, фахівці компанії проводять інструктаж, детально описуючи особливості роботи кліматичної системи, режимах її функціонування.

При необхідності, систему кондиціонування можна повністю автоматизувати. Тобто, обладнання буде підтримувати оптимальні умови в приміщенні протягом усього дня.

Ми не тільки готові здійснити монтаж кондиціонерів в Києві будь-якої складності. У спектр послуг нашої компанії входить:


   
 • заправка кондиціонерів;
 •  

 • їх чищення;
 •  

 • сервісне і гарантійне обслуговування;
 •  

 • ремонт;
 •  

 • діагностика і т.д.

Серйозне ставлення до роботи, багаторічний досвід, відповідальна команда працівників – запорука якісної і продуктивної роботи нашої компанії.