Вентиляційні системи в готелі

Вентиляція в готелі

Системи вентиляції – невід’ємний атрибут для готелів, незалежно від їх розміру. А все тому, що без них, ні один готель не буде відповідати СНиП. Комфортний мікроклімат повинен бути присутнім в будь-яких приміщеннях, а не тільки там, де відпочивають відвідувачі. Тому правильно проектувати систему вентиляції в готелі не так просто.

Найзручніший варіант – установка примусової припливно-витяжної системи. Вона забезпечить належний повітрообмін, оптимальні кліматичні умови в усіх приміщеннях. Фахівці компанії «Клівента» радять довіряти проектування, установку і технічне обслуговування вентиляційного обладнання, виключно професіоналам. Так як виправляти помилки недосвідчених майстрів набагато дорожче.

Інженери «Клівента» складають проект системи вентиляції, з урахуванням всіх побажань клієнтів. Наприклад, деякі замовники не хочуть, щоб фасад будівлі псували численні зовнішні блоки кондиціонерів. Дизайн в приміщенні теж псувати не хочеться. Тому фахівці підбирають те обладнання, яке буде гармонійно виглядати в інтер’єрі, але при цьому, повністю виконувати свої безпосередні функції.

Система вентиляції в готелі складається з 2 невід’ємних частин, одна з яких дає можливість здійснювати вентиляцію в житлових приміщеннях, інша – в сан.узлах. У першому варіанті потрібна приточно-витяжна система, в другому – тільки витяжка.

Тільки правильне проектування і установка системи вентиляції дасть можливість досягти оптимальних параметрів мікроклімату у всіх приміщеннях готелю.



Кондиціювання в готелі

Сучасні готелі важко уявити без належних систем кондиціонування. Але яке обладнання краще встановлювати? Все залежить від багатьох факторів, які фахівці, які здійснюють проектування, повинні враховувати.

Для маленьких готелів, які розраховані на 10-15 номерів, що мають можливість на фасаді розмістити зовнішній блок, рекомендується монтувати інверторні мульти спліт-системи. При цьому всі внутрішні блоки можуть працювати в індивідуальних режимах. Їх функціонування контролюється спеціальним пультом. При необхідності, можна встановлювати неповне завантаження, якщо в номері ніхто не проживає і, тим самим, економити на споживанні електроенергії.

Актуальними для маленьких готелів є і VRF системи. Їх функціонал значно ширше, ніж звичайних спліт. Зовнішній блок монтується на фасаді будівлі: даху, стіни або на землі. VRF системи дають можливість повноцінно обслуговувати 10-15 номерів.

Якщо ж готель велика, необхідно встановлювати потужні системи VRF або ж чиллер-фанкойл. Як і інше устаткування, ці системи кондиціонування мають свої переваги і недоліки. Чиллер-фанкойл легше в обслуговуванні, при поломки, простіше знайти заміну елементів, безпечна. VRF системи дають можливість економити, обладнання досить компактне і безпечне, є можливість змінювати параметри клімату навіть через інтернет.

При необхідності, в готелі можна спроектувати центральне кондиціонування. Але такий проект вимагає багато місця для відведення спеціальних воздуховодов.

Фахівці компанії «Клівента» рекомендують звертатися за допомогою виключно до фахівців. У нашій компанії працюють професіонали, багаторічний досвід яких, дозволяє встановити систему кондиціонування в будь-якому готелі, з урахуванням всіх нюансів.