Вентиляційні системи в котеджі

Вентиляція для котеджів

Від того, на скільки якісне повітря в котеджі або приватному будинку, багато в чому залежить комфорт його мешканців. Пил, тютюновий дим, випаровування, побутова хімія і навіть деякі рослини, наповнюють повітря токсичними речовинами. Не варто забувати і про те, що люди і тварини видихають вуглекислий газ, який, при занадто великій концентрації, значно впливає на самопочуття.

Мало хто звертає увагу на використовувані при будівництві матеріали, меблі, різні предмети інтер’єру. А дарма! Адже вони виділяють формальдегіди і феноли, які руйнують імунну систему всіх, хто знаходиться в котеджі або приватному будинку.

Щоб бути здоровим і створити комфортні умови для життя, необхідно подбати про нормальної вентиляції приміщень. Найпростіший спосіб – гарне провітрювання. Але якщо котедж розташований біля дороги і т.п., толку від такого провітрювання практично не буде. До того ж, такий спосіб вентиляції в холодну пору значно збільшує витрати на опалення і кондиціонування приміщення.

Співробітники компанії «Клівента» рекомендують встановлювати систему вентиляції, яка, при правильному проектуванні, забезпечить належний повітрообмін у всьому котеджі. Для кожного клієнта, фахівці підбирають оптимальний варіант обладнання. Це можуть бути прості повітроводи припливної вентиляції, або ж складні системи, які функціонують в комбінації з кондиціонером. З огляду на всі особливості котеджу, інженери компанії «Клівента» пропонують найкращий спосіб вирішення проблем з вентиляцією, яка буде відповідати всім вимогам клієнта.Кондиціонери для котеджів

Ефективність кондиціонування котеджу або заміського будинку, багато в чому залежить від грамотності та професіоналізму фахівців, що встановлюють обладнання. Наприклад, на даний момент деякі «професіонали» рекомендують встановлювати окремі спліт системи в кожну кімнату. Але це зовсім недоречно, враховуючи різноманітність систем кондиціонування, які відрізняються своєю економічністю, довговічністю і простотою експлуатації.

У приватних будинках і котеджах рекомендується встановлювати один з наступних типів кондиціонерів: канальні, касетні, мульти спліт і VRV. Вони дають можливість економити не тільки в процесі експлуатації, а й під час їх установки.

Ці види кондиціонерів мають зовнішній блок, який дає можливість:


   
 • Чи не псувати дизайн фасаду;
 •  

 • Економити електроенергію;
 •  

 • Знизити витрати на тех.обслуживание обладнання та його ремонт;
 •  

 • Недорого розширити систему при необхідності;
 •  

 • Легко експлуатувати і керувати.

Щоб правильно підібрати необхідний для котеджу або заміського будинку вид кондиціонерів, краще звернутися за допомогою до фахівців. Інженери компанії «Клівента» завжди шукають індивідуальний підхід до кожного клієнта, уважно вислуховують його вимоги до системи кондиціонування і тільки потім підбирають оптимальне обладнання, яке буде відповідати всім побажанням клієнта.