Вентиляційні системи в квартирі

Припливно-витяжна вентиляція для квартири

Сучасні будівельні матеріали, установка пластикових вікон, надійні двері тощо, не дає можливості оновитися повітрю, шляхом природної вентиляції. Хоча деякі вважають, що припливно-витяжна система в квартирі не потрібна, ті, хто дійсно піклується про своє здоров’я, вирішують все ж налагодити вентиляцію в житло.

Якщо приміщення закрите, в ньому накопичується багато бактерій і токсичних речовин, які виділяють практично всі предмети, що знаходяться в квартирі. Наприклад, наявність формальдегідів в повітрі, значно погіршує роботу імунної системи, провокує алергічні реакції і захворювання дихальних шляхів. Щоб уникнути, в першу чергу, проблем зі здоров’ям, фахівці компанії «Клівента» рекомендують встановлювати припливно-витяжну систему вентиляції. Навіть якщо в приміщенні нікого немає, така система вентиляції буде здійснювати фонову очищення, тобто, профілактичну. До того ж, вона дає можливість уникнути зайвих розтрат на кондиціонування приміщення і його опалення.

Підібрати оптимальне обладнання для вентиляції квартири не так просто, так як необхідно враховувати багато нюансів, таких як його розміри, висоту стель, кількість кімнат і т.п. Тому проектування приточно-витяжної системи краще довірити фахівцям в цій області. Інженери компанії «Клівента» мають багаторічний досвід роботи з кліматичною технікою, тому готові допомогти з підбором, установкою і технічним обслуговуванням систем припливно-витяжної вентиляції для квартир, незалежно від їх складності.Кондиціонер для квартири

Для створення оптимального клімату в квартирі в жаркий період року, просто необхідна нормальна кондиціонування повітря. Це самий надійний і ефективний спосіб. Кондиціонер вже вважається не екзотичної технікою, як раніше. Тепер це такий же необхідний і потрібний атрибут в будь-якому приміщенні, як наприклад, пральна машина, пилосос або холодильник. Ціна кондиціонера з року в рік стає все нижче, що дуже цінується серед покупців і дозволяє розширити доступність цього потрібного приладу.

Сучасні кондиціонери практично безшумні, але найголовніше те, що вони дуже надійні і довговічні.

Існує кілька видів побутових кондиціонерів: касетні, спліт системи, канальні, віконні, мульти спліт системи.

Спліт і мульти спліт системи – найактуальніші на даний момент. Вони славляться своєю ефективністю, зручністю експлуатації, відносною простотою установки і надійністю. У спліт систему входить зовнішній і внутрішній блок, один з них монтується в квартирі, а інший, встановлюють зовні будівлі, за вікном. Але щоб техніка працювала досить продуктивно, потрібно впевнитися в правильному виборі пристрою і місця його установки врахувати всілякі обставини, таких як геометрію і розмір приміщення, скільки знаходяться людей одночасно, розташування кімнати в залежності сторін світла і кількість дверей і вікон. Цим, на протязі 10 років, успішно займаються фахівці компанії “Клівента”.

Для того щоб грамотно і практично зафіксувати місце установки кондиціонера і підібрати оптимальну потужність пристрою, потрібно звернутися до досвідчених фахівців.