Вентиляційні системи в офісі

Вентиляція для офісу

Ще одним фактором, що впливає на працездатність співробітників, є склад повітря. На комфортність умов в офісі сильно впливає велика кількість вуглекислого газу, а також токсичні речовини, що виділяються з будівельних матеріалів, предметів інтер’єру і т.п. Для розумової праці, сперте повітря точно не є найкращим середовищем.

Роботодавці повинні заздалегідь подбати про встановлення системи вентиляції, що дозволяє налагодити ефективний повітрообмін в офісі. Хоча дехто вважає найкращим методом вентиляції – провітрювання, це не завжди так. Якщо в сільській місцевості воно дійсно може забезпечити приплив свіжого і чистого повітря, то в місті ситуація зовсім інша. Пил, бруд, автомобільні вихлопи і т.п., точно не принесуть користі здоров’ю співробітникам.

Монтаж системи вентиляції в офісі, дасть можливість вирішити проблеми з повітрообміном назавжди. Для створення гарного мікроклімату, можуть сполучатися системи вентиляції та кондиціонування. До того ж, систему вентиляції можна автоматизувати. Таким чином, можна підтримувати оптимальні параметри мікроклімату протягом усього року, незалежно від температури на вулиці. Такі комфортні умови в офісі, значно покращують працездатність працівників.

Інженери компанії «Клівента», під час проектування системи вентиляції для офісів, звертають увагу на всі нюанси, такі як його розташування, висота стель, площа, геометрія і т.д. Тільки досвідчені фахівці можуть гарантувати якісну установку вентиляції, яка буде надійно працювати протягом багатьох років.Кондиціонери для офісу

Одним з атрибутів сучасного бізнесу є офісне приміщення. Як і на виробництві, в офісних співробітників існують критерії, згідно з якими можна судити про ефективність роботи працівників. Людський фактор тут теж грає важливу роль, так як багато працівників просто не можуть виконувати свої обов’язки через те, що погано себе почувають або просто немає настрою. Відповідно, роботодавець повинен створити для своїх підлеглих максимально комфортні умови, які здатні значно поліпшити їх працездатність.

Температура в офісі – один з найважливіших чинників. Наприклад, якщо співробітникам буде занадто жарко, навряд чи вони зможуть активно працювати, проявляти творчий настрій і креативно мислити. З боку роботодавця, установку системи кондиціонування в приміщенні офісу, необхідно розглядати, як вигідне вкладення, яке окупиться збільшенням ефективності роботи підлеглих.

Для кондиціонування повітря в однокімнатному офісі цілком достатньо звичайної спліт-системи. Але потужність цієї системи повинна бути більше, ніж для житлових приміщень, так як в офісі знаходиться значно більше людей.

Офіси, що складаються з декількох кімнат, краще оснащувати канальними кондиціонерами або мульти спліт-системами.

Для великих офісів рекомендується встановлювати чиллери або VRV системи. Їхні потужності вистачає для кондиціонування поверхів і навіть будівель, які знаходяться поруч.

Щоб не помилитися в підборі необхідного обладнання та місці його установки, звертайтеся до фахівців компанії «Клівента». Відповідний досвід дозволяє виконувати всі, поставлені клієнтами, завдання якісно і у встановлений термін.