Вентиляційні системи в промисловості

Промислова вентиляція

Для того щоб установка вентиляційного обладнання в промисловому приміщенні проходила якісно, ​​необхідна участь багатьох фахівців, таких як проектувальники, монтажники, технічні фахівці і т.д. При цьому дуже важливо, щоб всі співробітники, які беруть участь в проектуванні, установці і в подальшому обслуговуванні, могли між собою взаємодіяти. Тому, фірма «Клівента» рекомендує співпрацювати виключно з тими компаніями, які мають досить великий штат різнопрофільних працівників, здатних швидко і якісно виконувати свої обов’язки.

Промислові системи вентиляції дуже потужні, вони здатні обробляти не менше 10000 м³/год. Але їх робота полягає не тільки в тому, щоб виводити забруднене повітря і контролювати кількість повітря, що поступає, але і в фільтрації його від токсинів, агресивних випарів.

Тобто, система вентиляції в промисловому приміщенні повинна створювати оптимальні параметри складу та стану повітря, які дають можливість співробітникам та технічним обладнанням нормально функціонувати, а також відповідають всім гігієнічним нормативам.

Фахівці компанії «Клівента», при роботі на промислових об’єктах, ставлять перед собою такі завдання:


   
 • Здійснення розрахунків, що дозволяють отримати інформацію про продуктивність системи вентиляції, яка підійде для конкретного об’єкта;
 •  

 • Пошуки самого підходящого обладнання, яке зможе справлятися з виведенням відпрацьованого повітря з приміщення і подачею свіжого з вулиці;
 •  

 • Розробка системи аспірації, що дозволяє запобігти поширенню пилу по приміщенню і зможе працювати локально, тобто, в тих місцях, де і утворюється пил;
 •  

 • Розробка системи фільтрації повітря;
 •  

 • Складання проекту системи вентиляції, яка буде не тільки ефективною, а й економічно вигідною для замовника.

Фахівці аналізують всю отриману інформацію, детально обговорюють, як правильно повинні розташовуватися укриття, повітряні душі, природна витяжка, відсмоктувачі і зволоження. Така ретельна робота співробітників компанії «Клівента», дозволяє максимально знизити витрати на обладнання, без шкоди ефективності системи вентиляції та її характеристик.

Вентиляційні системи в промислових приміщеннях повинні справлятися з низкою завдань:


   
 • Виводити відпрацьоване повітря;
 •  

 • Подавати чистий;
 •  

 • Контролювати температуру повітряних мас, при необхідності нагрівати і охолоджувати їх;
 •  

 • Здійснювати рекуперацію тепла;
 •  

 • Правильно розподіляти повітряні потоки.

З огляду на настільки істотні вимоги, для цих цілей можуть використовуватися різні системи обладнання.

У промислових приміщеннях, вгорі розміщуються спеціальні повітряні клапани, через які і подається повітря. Тобто, не потрібно спеціально встановлювати повітроводи, хоча іноді все ж бувають випадки, коли вони необхідні.

Фахівці компанії «Клівента», що працюють в сфері кліматичного обладнання протягом 10 років, при необхідності здійснити установку, проектування і технічне обслуговування вентиляційних систем, рекомендують звертатися до фахівців. Співробітники компанії «Клівента» завжди працюють якісно, ​​так як багаторічний досвід і великий багаж знань, дозволяє вирішувати навіть найскладніші проблеми, пов’язані з кліматичними системами.Кондиціонування та вентиляція у виробничих і складських приміщеннях

Промислові системи кондиціювання

Ті кондиціонери, які мають потужність понад 25 кВт і здатні здійснити кондиціонування приміщення площею не менше 300 м², називають промисловими. Їх встановлюють у всіх виробничих приміщеннях, так як це один з найважливіших факторів технологічного процесу.

Системи кондиціонування дають можливість підтримувати оптимальні параметри мікроклімату, які потрібні для повноцінної роботи обладнання. З огляду на масштаби промислових приміщень, установка в них систем вентиляції має свої особливості. Компанія «Клівента» рекомендує звертатися до професіоналів, які спеціалізуються на установці, проектуванні і технічному обслуговуванні такого обладнання. З огляду на особливості промислового приміщення, фахівці аналізують, яка установка буде для нього оптимальною: стаціонарна, модульна або канальна конструкція, або все ж припливно-витяжна установка.

Канальні системи кондиціонування

Такі системи здатні охолоджувати повітря в приміщенні, здійснювати його опалення та рекуперацію. Канальні системи недорогі, але при цьому надійні і легкі в експлуатації. У холодну пору року, таке обладнання забезпечує теплопостачання повітря, а опалення приміщення проходить за рахунок рекуперації тепла.

Прецизійні кондиціонери

Робота прецизійних кондиціонерів заснована на передачі тепло за допомогою води або фреону. Потужність таких систем кондиціонування становить від 2 до 129 кВт. Для приміщень середнього розміру, фахівці можуть встановлювати більш прості і зручні кондиціонери, які відносяться до змішаного типу.

багатозальний кондиціонування

Якщо в промисловому приміщенні необхідно підтримувати чистоту повітря, згідно підвищеним вимогам, кращим варіантом буде установка багатозальний системи кондиціонування. Серед таких приміщень можуть бути лікарні, театри, клініки і т.д. Хоча в таких установках внутрішні і зовнішні блоки можуть розташовуватися досить далеко (до 100 м), на функціонування обладнання це не впливає.

Монтаж обладнання

На ефективність, довговічність і надійність системи кондиціонування, значно впливає професіоналізм працівників, які займалися проектуванням, встановленням обладнання, а також його подальшим технічним обслуговуванням. Тому, щоб запобігти зайві розтрати в майбутньому, фахівці компанії «Клівента» рекомендують звертатися до досвідчених професіоналів, які знають всі нюанси проектування, монтажу та обслуговування обладнання в промислових приміщеннях.