Вентиляційні системи в торговому центрі

Кондиціонування торгового центру

З кожним роком, кількість нових торгових центрів значно збільшується. З огляду на той факт, що їх відвідує дуже багато людей, вони потребують створення комфортних умов для перебування в центрі. Вирішити цю проблему допомагає установка систем кондиціонування і вентиляції.

Щорічно будується дуже багато торгових центрів різних розмірів. Кількість відвідувачів таких комплексів досить велика, тому, щоб їм було комфортно знаходиться в будівлі, потрібно подумати про установку правильної системи кондиціонування.

Фахівці компанії «Клівента» підбирають обладнання для кожного об’єкта, в залежності від багатьох факторів. Наприклад, важливу роль відіграє поверховість будівлі. Наприклад, для одноповерхових досить установки дахових кондиціонерів.

Якщо будівля розділене на окремі приміщення, які ізольовані окремо, в кожному з них необхідно підтримувати індивідуальні параметри мікроклімату. Для таких варіантів, потрібно встановлювати центральний кондиціонер.

Існують ще мультизональні VRF кондиціонери і чиллери, які здатні забезпечити в торговельному комплексі необхідний повітрообмін, температурний режим, вологість і т.п., які будуть відповідати СНиП. Хоча коштують такі системи досить дорого, вони здатні готувати повітря більш точково, ніж вищеописані. Через ціни такого обладнання, воно немее затребуване.

Власники торгових комплексів, які бажають заощадити, часто встановлюють кондиціонери індивідуально для кожного приміщення. Але це не так просто, та й не практично. Наявність безлічі фреонових трубопроводів, зовнішніх блоків, обмежена довжина траси, не дають можливість здійснити такий проект.

Інженери компанії «Клівента» готові приступити до проектування, а потім встановлення та технічного обслуговування обладнання для торгових центрів будь-яких розмірів.


Вентиляционные системы в торговом центре

Вентиляція торгового центру

Від того, які умови будуть створені в торговому центрі, безпосередньо залежить прибуток від послуг, що надаються. Все досить логічно: якщо людині комфортно в приміщенні, він буде з інтересом розглядати всі товари і неодмінно щось купить. Якщо ж йому буде нічим дихати, жарко і задушливо, навряд чи покупець надовго затримається в комплексі.

Крім того, що підтримувати оптимальні кліматичні умови в торговому центрі економічно вигідно, існують вимоги СНиП, яких необхідно дотримуватися. Вентиляційна система в торговому центрі повинна фільтрувати повітря, нагрівати і охолоджувати його, здійснювати повітрообмін і роздавати повітря по периметру всього приміщення.

Персонал теж повинен знаходитися в комфортних умовах, інакше, рано чи пізно, виникнуть проблеми зі здоров’ям.

Під час підбору оптимального обладнання для створення штучного мікроклімату в торговому центрі, необхідно враховувати багато факторів. Наприклад, кількість відвідувачів на перших поверхах завжди значно більше, ніж на останніх. Відповідно, цей нюанс завжди враховується фахівцями.

При правильному розподілі продовольчих і непродовольчих магазинів, для кожного з цих видів приміщень необхідно встановлювати окремі системи вентиляції.

Продукти харчування – особливий товар, зберігання якого вимагає наявності холодильного обладнання, визначених температурних параметрів і показників вологості. Щоб запобігти утворенню конденсату, утворення цвілі і грибка, краще звернутися за допомогою до професіоналів.

Компанія «Клівента» надає послуги з проектування, встановлення та технічного обслуговування кліматичного обладнання. Фахівці готові вирішити будь-які проблеми, пов’язані вентиляцією торгових центрів.