Системи вентиляції в старих будинках і історичних будівлях

Мікроклімат в історичних будівлях значно впливає на їх стан. Відповідно, щоб забезпечити оптимальний мікроклімат, тим самим, забезпечити максимальний термін служби будівлі, необхідно встановити сучасне обладнання, яке зможе регулювати температурний режим, вологість повітря і забезпечить вентиляцію.

Часто в історичних будівлях вирішують зробити музей. Але це не так просто, як здається, так як в більшості випадком, вимоги до мікроклімату для збереження будівлі та експозиції значно різняться. Відповідно, щоб втілити цю ідею в життя, потрібна досвідчена команда фахівців, серед яких, крім проектувальників і інженерів, повинні бути архітектори, реставратори, технічні робітники і т.д. Тільки командна робота і комплексний підхід, допоможе досягти бажаних результатів.

Нові системи старовинних будівель

Хоча стародавні системи вентиляції значно відрізняються від сучасних, як показує практика, в більшості старих будівель вони все ж успішно функціонують, створюючи тепловий комфорт усередині будівлі, незалежно від погодних умов на вулиці. Але в деяких будівлях вентиляційні системи можуть і зовсім відсутні. У будь-якому випадку, старі системи вентиляції не здатні продовжити термін служби будівлі, тому рекомендується встановлювати сучасне обладнання. Звичайно, він може змінити інтер’єр будинку, тому головне завдання проектувальників і інженерів – підібрати максимально відповідну кліматичну техніку, яка не зашкодить зовнішній і внутрішній вигляд будівлі. Для цього часто доводиться йти на компроміси.

Кожен об’єкт – індивідуальний, особливо, якщо мова йде про історичні будівлях. При складанні проекту, враховуються всі фактори, які відіграють роль у виборі обладнання:

  • наявність інженерних систем і їх стан, так як їх іноді доречно використовувати;
  • проведення розрахунків і визначення навантаження на будівлю, щоб запобігти можливим руйнування;
  • Більшість сучасних систем зволожують повітря. Відповідно, необхідно усунути вплив вологи.
  • забезпечити контроль вологості в приміщенні.

Щоб забезпечити оптимальну вентиляцію в історичних будівлях, необхідна команда досвідчених професіоналів. Компанія «Клівента» надає послуги в сфері кліматичної техніки більше 10 років. Наші фахівці готові прийняти будь-який виклик і вирішити проблеми, що стосуються створення мікроклімату в будь-якому приміщенні, незалежно від його розміру та типу.

Рейтинг: 1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд