Вентиляція і дизайн в приватному будинку

При будівництві будинку, його власники хочуть домогтися досконалості і створити комфортні умови в оселях. Для підтримки мікроклімату, на даний момент використовуються сучасні технології та найсміливіші рішення.

Фахівці компанії «Клівента» рекомендують проектувати систему кондиціонування та вентиляції в приватному будинку ще на етапі будівництва. Інженери підбирають обладнання, враховуючи особливості кожного з приміщень. Наприклад, в кухні необхідно монтувати повітроводи і витяжні пристрої. Зазвичай їх встановлюють або у вбудованих шафах, або ж в окремих настінних коробках, що мають вихід в витяжні вентканали.

Таке місцеве обладнання для забезпечення вентиляції, не займає багато місця, має сучасний дизайн, що дозволяє не зіпсувати дизайн кухні.

Щоб мікроклімат в приватному будинку відповідав вимогам його жителів, рекомендується звертатися за допомогою до фахівців. Наші фахівці працюють з програмами, що дають можливість візуалізувати складені проекти. При внесенні змін, програма показує різні варіанти обладнання, що відповідає вимогам по потужності, розмірам, комплектації і т.д. Таким чином, вдається максимально точно підібрати потрібне обладнання, щоб знайти найкраще розташування для нього, що відповідає всім нормам і вимогам.

Зазвичай вентиляційні блоки та повітроводи виводяться в простір під дахом, за межі приміщень. Це дає можливість подбати про теплоізоляції цокольних приміщень.

У місцях кращого розсіювання, утворюють вентиляційні отвори (входи і виходи, через які виводиться забруднене повітря і надходить свіжий). Таке рішення дає можливість знизити рівень шуму. Щоб забезпечити хорошу шумоізоляцію, необхідно приділити особливу увагу кріпленню всіх елементів. В іншому випадку, вони будуть вібрувати під час роботи і створювати шум.

Якщо є необхідність, наші співробітники можуть здійснити розводку повітропроводів під стелями. При цьому важливо, щоб всі роботи відповідали нормативам, згідно з якими, вони монтуються або по периметру приміщень, або прямо в ту зону, де проходить забір повітря і його подача. Самі повітроводи можуть бути круглими і прямокутними. Відповідно, з цим нюансом потрібно визначитися заздалегідь, так як повітроводи займають від 20 до 30 см від висоти стелі. Якщо клієнт хоче встановити підвісні стелі, то повітроводи можна монтувати під ним, а розводка буде здійснюватися через стіни по радіальних каналах.

Як бачите, тільки досвідчені фахівці можуть правильно створити індивідуальну систему вентиляції для приватного будинку, враховуючи особливості інтер’єру.

Професійна команда наших співробітників, пропонує клієнтам весь спектр послуг, що стосуються підбору, установки, ремонту і обслуговування кліматичного обладнання. Сучасне програмне забезпечення, багаторічний досвід роботи в цій сфері, велика команда різнопрофільних фахівців – запорука успішної роботи нашої компанії.

Рейтинг: 1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд